« Ožujak 2024 »

Upute za rad za učenike 5.-8. razreda
Autor: Zdravka Žiger, 16. 3. 2020.

Dragi učenici!

Od sutra, 17.3. radite prema našem školskom ustaljenom rasporedu koji ste dobili na početku godine. Znači sutra imate predmete na rasporedu za utorak. Ne trebate pratiti Sportsku televiziju osima ako vam učitelji ne daju upute za određen predmet i sadržaj.

1. Od sutra ćete imati svoj ustaljeni raspored prema kojem ste radili u školi.

2. Do 9 sati će vam učitelji predmeta u Yammer i One note grupe koje imate taj dan postaviti materijale, poveznice za video linkove i sve materijale koji vam trebaju za praćenje nastave i odrađivanje zadanih zadataka.

3. Do 12 sat se svaki dan morate prijaviti u predmetne grupe prema našem uobičajenom rasporedu za taj dan. Odmah krenite s rješavanjem po predmetima da vam se ne nakupi zadaci i gradivo. Također je dobro da odmah postavite pitanja ako vam nije nešto jasno u Yammer grupi predmetnim učiteljima kako bi vam oni mogli dati informacije na vrijeme.

4. Ako se netko izuzetno nije uspio javiti u grupu predmeta, neka to učini u toku dana.

5. Zadane zadatke trebate odraditi do sljedećeg sata prema dogovoru i u skladu s uputama u Yammer i One note grupi predmeta.

6. Ako vam nešto nije jasno u uputama učitelja ili lekcijama i trebate dodatne informacije svakako učiteljima postavite pitanja u Yammer grupi te će vas usmjeriti i pomoći vam. Ne čekajte zadnji tren za rješavanje zadataka jer učitelji neće stalno biti online i čekati vaše zadaće. Rješavajte zadatke predmeta taj dan kada ih imate prema rasporedu.